Main content of this page

Anchor links to the different areas of information in this page:

You are here: drupa-Portal.

Internationale Startseite

Serdecznie zapraszamy na drupa 2012

drupa 2012: międzynarodowy generator impulsów dla zmieniającej się branży. Niepowtarzalna platforma dla prezentacji możliwości i miejsce spotkań ekspertów. Tu rozmawia się o tym, co będzie się liczyło jutro: nowe trendy i technologie na czas konwergencji mediów i kompleksowe rozwiązania na przyszłość. Kto chce skorzystać na zmianach, ten musi tu być w 2012.

Augmented Reality (AR)– zintegrowana przyszłość

„your link to print“ - tak brzmi motto kampanii komunikacyjnej na drupa 2012. Centralnym aspektem jest przy tym Augmented Reality (AR). Tak nazywa się inteligentne sieciowe powiązanie druku, internetu i aplikacji mobilnych. Dzięki multimedialnemu przekazowi, treści są przyjmowane bardziej świadomie. Sama kampania drupa staje się wydarzeniem wyznaczającym nowe kierunki.

Your link to print

Play

drupacity – Jedne targi, jedno miasto, jedno przeżycie

Unikatowa koncepcja drupacity pozwala w idealny sposób połączyć atmosferę Düsseldorfu jako metropolii biznesu i stylu życia z wizytą na targach. Kooperacja z centrami handlowymi, restauracjami i licznymi organizatorami imprez kulturalnych umożliwia spędzenie czasu nad Renem w przyjemny i urozmaicony sposób.

Play

Przebojowa piosenka „drupa” 2012! Trafia w to, czym jest drupa: dynamikę, optymizm, zorientowanie na przyszłość. Już teraz poruszy Państwa nowy utwór „drupa”.

Rejestracja & Bilety

Zaoszczędź czas. Zaoszczędź pieniądze. Skorzystaj z bonusów

  1. do 40 % taniej, niż w kasie targowej
  2. bezpośredni wstęp na targi, bez czekania
  3. bezpłatny dojazd na targi (tam i z powrotem) środkami komunikacji VRR/VRS

Więcej informacji

Bilety wstępu

Bilety wstępu eTicket Kasa targowa
Bilet dzienny 40 € 65 €
Bilet 4 dniowy 129 € 220 €
Ulgowy bilet dzienny 15€ 25€
Katalog 25€ 25€

Więcej informacji


Oferta drupa

PrePress, drukowanie, introligatorstwo i obróbka książek, multimedia i etechnologie, internet, marketing, reklama i PR, wydawnictwa i media, usługi, IT, doradztwo, logistyka informatyczna, agencje, technologie PrePress, Press, PostPress, papier, tektura, karton, materiały opakowaniowe, handel specjalistycznymi materiałami graficznymi, IT/Computer-Output, banki danych, zarządzanie dokumentacją, Internet-Publishing.

Więcej informacji

Targi w skrócie

Nazwa: drupa 2012
print media messe
03 - 16 maja 2012
Miejsce:
Düsseldorf – centrum wystawiennicze
Hale 1 – 17 + tereny zewnętrzne
Statystyki drupa 2008
1.971 wystawców z 52 krajów
391.000 gości z 138 krajów
z czego 59 % z zagranicy

Więcej informacji


go mobile – Apps & Co.

Mobilne usługi sieciowe drupa to idealny towarzysz targowej wizyty. Specjalna adaptacja do urządzeń mobilnych pozwala na ciągłą dostępność wszystkich informacji. Messe Düsseldorf App współpracuje z Apple iPhone i iPad oraz ze wszystkimi popularnymi smartfonami Android. Mają Państwo smartfona z innym systemem? Proszę rzucić okiem na nasz mobilny drupa Portal.

go mobile – Apps & Co.

Wystawy specjalne na drupa

Na drupa 2012 ponownie zorganizowanych zostanie szereg wystaw specjalnych, poświęconych przyszłości branży. Czy to Printed Electronics, Functional Printing czy cyfrowa produkcja mediów: na drupa 2012 zobaczyć będzie można, gdzie w przyszłości znajdą się nowe obszary zastosowań.

Więcej informacji


Jakie produkty pokazywane są na targach?

Wyszukiwarka internetowego katalogu targów drupa oferuje Państwu różnorodne możliwości indywidualnego wyszukiwania: odnajdą tu Państwo międzynarodowe firmy oferujące różnego rodzaju produkty i usługi, podzielone wg określonych kryteriów. Produkty podzielone są na następujące kategorie główne targów drupa:
Druk i przygotowanie publikacji w mediach, Druk, Obróbka druków i papieru, Papier i materiały do nadruków, Farby i materiały eksploatacyjne, Komponenty i infrastruktura, Usługi i oprogramowanie, Pozostałe

Więcej informacji

More informations and functions

Nasi przedstawiciele w wielu krajach

Nasi przedstawiciele w wielu krajach

Na całym świecie 68 przedstawicielstw zagranicznych reprezentuje Messe Düsseldorf w 127 krajach. Oferują one gościom, wystawcom i dziennikarzom różnorodne usługi związane z targami.

Więcej informacji

Kontakt w Düsseldorfie

Kontakt w Düsseldorfie

Osoby kontaktowe w sprawie drupa (adresy poczty elektronicznej, numery telefonów i faksów)

Kontakt w Düsseldorfie

drupacity Düsseldorf

drupacity Düsseldorf

Unikatowa koncepcja drupacity pozwala w idealny sposób połączyć atmosferę Düsseldorfu jako metropolii biznesu i stylu życia z wizytą na targach. Kooperacja z centrami handlowymi, restauracjami i licznymi organizatorami imprez kulturalnych umożliwia zorganizowanie czasu nad Renem w przyjemny i urozmaicony sposób.

drupacity Düsseldorf

Oferty hoteli i przejazdów

Oferty hoteli i przejazdów

Na drupa nasz partner serwisowy DMT przygotował dla Państwa szczególnie atrakcyjne oferty hotelowe i dojazdowe. Rezerwacji można dokonać na naszej stronie internetowej. Mogą się Państwo także zwrócić do naszego regionalnego przedstawicielstwa, które doradzi Państwu we wszystkich sprawach związanych z podróżą.

Więcej informacji

Wiza

Również w tej sprawie prosimy zwracać się do naszych przedstawicieli regionalnych. Wystawią oni Państwu potrzebne do wniosku wizowego zaproszenie na żądaną imprezę targową w Düsseldorfie.

Więcej informacji